Дякуємо Сергію Володимировичу Барвету за подарунки!!!

«Я беру участь у #HealthySchools_UA

Віднедавна на третьому поверсі (до цього часу недостатньо освітленому) ситуація кардинально змінилася, адже крило, на якому дітлахи полюбляють грати у теніс, засяяло світлом. Не встигли ми оговтатися від приємних емоцій та почуття вдячності, як поряд із двома старенькими тенісними столами  з’явився новий розкішний тенісний стіл!!! Автором  цих чудових сюрпризів є батько гімназистки Сергій Барвет!!!

Адміністрація гімназії, Піклувальна рада, а надто – діти – усі ми щиро Вам вдячні, Сергію Володимировичу! Утричі приємно, що про це Вас ніхто навіть не просив! Ваш вчинок – свідчення реального меценатства – того, що не з примусу, а з глибин серця.

І ще одне: жодного  розрахунку, реклами, метушні. Ви це зробили гідно, за що окрема подяка, адже це приклад для дітей, які оцінюють світ навколо і добре розуміються, хто – благодійники, а хто –піарщики.

Для вчителів, які вболівають за школу і часто інвестують у навчальний заклад свій час, енергію і  власні кошти не за зарплату, а з любові, Ваш вчинок – підбадьорення і  потужний стимул до праці.