Досліджуємо космос

Космос – такий близький і водночас далекий – завжди вабив людей.

Новий навчальний тиждень – „Таємниці космосу”, відкрив для першачків безліч цікавих можливостей.

Що можна побачити у космосі? Чи буде життя на Землі без Сонця? Як та чому відбуваються добові зміни у природі. Скільки на небі зірок? Чи видно Землю із сусідніх планет? Де закінчується Всесвіт? На якій планеті ще є життя? Ці та інші питання постійно хвилюють як дорослих, так і дітей. Тому   допитливі чомучки з 1-Б класу мали чудову нагоду отримати відповіді саме на уроках цього навчального тижня.

Уявно мандруючи космосом, школярі розпізнавали геометричні фігури, вимірювали та порівнювали довжину відрізків у макеті ракети, читали вголос короткі тексти з метою отримання інформації, обговорювали зміст мультимедійного повідомлення.

Згодом познайомилися з українською народною казкою „День і ніч” та показали її в сюжетно-рольовій грі.  З цікавістю розпізнавали на циферблаті час  за допомогою макетів годинника.  Юні експериментатори досліджували „Чи може ніч наздогнати день?”, розмірковували про значення Сонця-зірки для життя на планеті Земля. Діти засвоїли інформацію про планети та інші об’єкти Сонячної системи та виготовляли художні композиції. Цікавою була робота з танграмами „Ракета”.

Дні тижня промайнули швидко і залишили в дитячих сердечках море позитивних вражень та нових знань.