Досвід Чемпіонів України мотивує до активних занять спортом!!!

«Я беру участь у #HealthySchools_UA»

Здоровим та спортивним бути модно! Саме такий лозунг нашого сьогоднішнього гімназійного дійства, на яке завітали знамениті спортсмени України. А саме, Денис Нечипоренко – член національної збірної України, Чемпіон України, майстер спорту України з легкої атлетики та викладач ЧНУ ім. Б. Хмельницького, Олександр Гнатенко – представник відділення Національного Олімпійського комітету України в Черкаській області, майстер спорту України по стрільбі з лука, Дмитро Борисов – помічник депутата обласної ради і голово постійного комітету з питань науки, спорту та молодіжної політики.

Наші гості розповіли гімназистам про їхній спортивний шлях , про здоровий спосіб життя, здорове харчування та зауважили, що спорт – це запорука гарного настрою та здоров’я! Дитячі  цікаві запитання молодому спортсмену додали яскравих ноток спортивному фестивалю. Спілкування та фото світлини з відомими спортсменами привели в захват нашу гімназійну публіку.

Родзинкою заходу стали також майстер класи наших гімназійних спортивних зірок: тейквандистів, баскетболістів, каратистів, які з неабияким азартом хотіли продемонструвати  свої «здобутки» на спортивному Олімпі. А  танок від наших дівчаток  наглядно довів, що спорт – це також поєднання краси та грації.

Позитивна атмосфера свята дала енергетичний запас емоцій на цілий день. І кожен, хто мав змогу побувати на святі, отримав не лише неймовірне задоволення, а й чудові подарунки від наших гостей.

Тож сьогодні, вже вкотре, ми переконались, що  бути активним та здоровим легко, коли поруч з нами найкращий друг  – «спорт» , який ніколи не зрадить!!!