ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ

                    Доброта – це єдиний одяг,

                  який ніколи  не зношується.

                                   Німецьке прислів’я

Про  добро  можна  багато і красиво розповідати, говорити, мріяти. Але  слова не принесуть ніякої користі,  якщо шляхетні вчинки не втілювати в життя, якщо гарні слова залишаться лише словами. Головна нагорода за доброту людини-радість та вдячність від оточуючих.

Сьогодні, 13 листопада,  у Всесвітній День Доброти,  учні  3-Б класу активно  долучилися  до цього свята. На заваді нам не стало і дистанційне навчання.

       Ранок учні  наші школярики   розпочали грою «Пошта добрих слів» . Віртуальну торбинку було ,, наповнено”  добрими  побажаннями однокласникам. Діти мали змогу висловити один одному щось приємне – комплімент, побажання,  гарні, чарівні слова.

Перегляд мультфільмів про доброту приніс море емоцій. Дітлахи  не лише уважно переглядали  мультфільми, але й обговорювали побачене, переконували один одного, що треба жити мирно, поважати тих, хто поряд, бути терпимими, толерантними, милосердними.

Напередодні третьокласники ознайомилися  з творчістю  Василя  Сухомлинського.  Його твори формують у дітей найголовніше — людяність. Вони вчать маленьких читачів бути добрими, відрізняти гарні вчинки від недобрих, бути чемними, поважати старших. Емоції, почуття та враження від прочитаного школярі відтворили у власних  малюнках.

Творіть добро, вчіться вершити добрі справи!