Дистанційне навчання може бути СУПЕРЗАХОПЛЮЮЧИМ!

Спростовуючи міфи про те, що дистанційне навчання нудне, неефективне, запрошуємо вас до перегляду та максимального використання авторських уроків наших натхненних гімназійних учителів.

Анна Марошник (учитель географії)

Вікторія Котко (учитель німецької мови та англійської мови)

https://sites.google.com/view/nim-mova/5-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81_%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B0-%D1%96%D0%BD%D0%BE%D0%B7%D0%B5%D0%BC%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0

Віта Щепетна (учитель української мови та літератур)

Вікторія Шумкова (учитель української мови та літератури)

Анна Педченко (учитель англійської мови)

https://sites.google.com/view/dengl/5-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81

Анна Гаврюшенко (учитель математики та інформатики)

На контент «Дистанційної школи для учнів», який розміщений на сайті КНЗ ЧОІПОПП, наші учителі додали у «копілку інновацій» власні напрацювання і відео-пояснення нового матеріалу. Це по-новому, цікаво, повчально. Саме такий підхід полегшить та підвищить ефективність процесу організації дистанційного навчання учнів, які можуть переглядати відео у зручний для них час стільки разів, скільки їм це потрібно. А для учителів (до речі, мають можливість скористатися педагоги усієї України) –  ще й безцінний скарб та потужна методична підтримка при проведенні дистанційного уроку.

А для авторів, наших супер-учителів, професіоналів, звісно, це кропітка праця, додаткове навантаження саме у той час, коли потрібно проводити і свої уроки. Та, попри все, у цій справі є сильні сторони: самоовіта, самоствердження, бажання експериментувати, освоєння новітніх технологій та сучасних інтернет-сервісів. А це – вищий щабель професіоналізму.

Окрема подяка нашій молодій колезі Світлані Йові, яка забезпечила  консультативно-інформаційно-технічний супровід процесу запису та оформлення відео.

Сподіваємося, що ці матеріали стануть у нагоді усім учасникам освітнього процесу. Комфортного перегляду, глибокого прослуховування і переосмислення!