Дистанційне навчання в гімназії: перші підсумки минулого тижня

Перший тиждень дистанційного навчання у гімназії завершено, на вихідних проведено онлайн-опитування батьків, оскільки для нас важливо зважувати кожен крок, адже система внутрішнього моніторингу якості освіти має працювати безперервно!!!

Фідбек для нас  важливий ще й з причини надто хворобливої реакції батьків на дистанційне навчання, про що свідчать гарячі дискусії в соцмережах.

На сьогодні в опитуванні взяло участь 492 респонденти, за що ми вельми вдячні нашим батькам!!!

В цілому, картина досить позитивна. Усі діти зареєструвалися на платформі Human, за винятком кількох першокласників, чиї батьки відповіли, що «не знають, що це таке» Не дивно, оскільки початківці працюють зовсім на іншій платформі. Допомогли зареєструватися вчасно класні керівники, надавши повну інформацію та провівши відповідні інструктажі у батьківських VIBER-групах. Вочевидь, заступник директора Інна Науменко провела блискучу підготовчу роботу з класними керівниками, за що адміністрація від імені батьків щиро вдячні їй та класним керівникам.

Переважно усі уроки проводилися згідно з розкладом, однак незначна кількість відповідей «частково» змушує нас провести глибокий аналіз озвученого питання та усунути ці недоліки.

Приємно здивовані оцінкою якості проведених уроків: як бачимо з форми опитувальника, переважно це «високий» та «достатній» рівень проведення, що неабияк підбадьорює наших педагогів.

Батьки високо оцінили рівень організації дистанційного навчання, однак висловили побажання дещо скоротити уроки для збереження зору дітей. Найбільше ж побажань, однак, стосується повернення учнів за парти!!!Педагоги цілком поділяють ваші мрії про повернення до очної форми навчання, однак  у ситуації, що склалася, докладаємо усіх зусиль для того, щоб діти не втратили можливості повноцінно навчатися з дому.

Вдячні батькам за співпрацю, терпіння та розуміння ситуації. в  якій опинилися усі ми через карантинні обмеження. Попри перебої з підключенням до мережі, вимкнення електроенергії, відсутність якісних гаджетів у родинах, нам вдалося організувати дистанційне навчання і забезпечити доступ до якісної освіти.  Будемо і надалі вдосконалюватися, мріючи про той день, коли знову зустрінемося у галасливих шкільних коридорах та аудиторіях!!!

А наразі – ми у процесі самовдосконалення і в жодному разі не збираємося опускати руки.  Звісно, дистанційне навчання потребує надзвичайних зусиль   і від педагогів, і від батьків, але лише в ефективній співпраці ми зможемо досягнути бажаних результатів.

Діти ж, вмотивовані до здобуття знань, виховані в родинах в атмосфері довіри та поваги, матимуть змогу і здобути знання, і скласти ЗНО за будь-яких умов.

Онлайн-форма для опитування додається. Батьки можуть долучатися до опитування ще й впродовж цього дня!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MvxjFYGwwqPJ9pA-2c5C8ZGd70o8sQNb-AgmCLia-6k/edit?usp=sharing