Гімназія поділилася здобутками з поважною аудиторією

У рамках обласного семінару начальників відділів освіти, ініційованого Управлінням освіти і науки Черкаської ОДА, гімназія ім. С. Д. Скляренка стала однією із інноваційних шкіл Золотоніщини, яку відвідали учасники семінару на чолі з заступником начальника управління Сімушіною О. І. та ректором Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Чепурною Н. М. До роботи семінару долучилася делегація освітян з міста Авдіївка, яка перебуває в місті з робочим візитом. Мета візиту – перейняти кращий досвід створення освітнього середовища у світлі реформ НУШ. Звісно, гімназії було що показати: сучасні комфортні класи експериментаторів-пілотників, розвивальне середовище 1-х класів із запропонованими осередками та комплектами  наборів lego education, лінгафонний кабінет з вивчення англійської мови, сучасний дизайн кабінету з вивчення другої іноземної мови, було представлено цікаві проекти з робото інженерії відомих гімназійних команд «ZOLOWIZARD» та «Cyber Kids», оновленні кабінети математично-природничого циклу з STEM-лабораторіями та SMART-дошками, шаховий клуб «Гамбіт»,  історичний кабінет козацького лицарства з «військовим начинням», етнозони, етномайстерні та майстерні з технічної праці, обладнані за вимогами НУШ, хореографічна студія «Успіх». Побачене викликало у гостей зацікавленість, схвальні відгуки, захоплення та позитивні емоції.

На семінарі був присутній міський голова Віталій Войцехівський, який поділився досвідом з присутніми щодо питань підтримки освітньої галузі міста та перспективи розвитку.

Підводячи підсумки, очільник гімназії Любов Денисюк резюмувала: «Багато зроблено, але попереду – нові виклики, свіжий струмінь методик, завершення розпочатих проектів і нові досягнення та звершення. Тому зупинятись на досягнутому ми не збираємось».