Гімназисти-футболісти вдячні батькам за підтримку!

Міні-футбольне поле з штучним покриттям потребувало реконструкції воріт уже давно: ворота, не захищені сіткою, пропускали м’ячі, які створювали небезпеку для дітей, потрапляючи на недобудований басейн.  І ця ситуація турбувала не лише юних футболістів, але й педагогів та батьків.

На допомогу прийшов Олександр Миколайович Ярмоленко, батько першокласника, колишній випускник гімназії, спортсмен, футболіст та баскетболіст у минулому, а тепер – турботливий батько вмілий майстер. Напередодні Великодня він вирішив нашу проблему, провівши діагностичний аналіз стану воріт,  а також забезпечивши матеріалами та провівши  зварювальні роботи.

Примітно, що працював пан Олександр власноруч, що викликає неабияку повагу та вдячність.

Відтепер ми будемо спокійні: наші дітлахи не змушені будуть долати загорожу будівельного об’єкту, щоб дістати шаленого м’яча.

Вдячні Вам, Олександре Миколайовичу, за такий щедрий подарунок та допомогу школі!!! Бажаємо здоров’я, успіху в  роботі та статків, адже Ви – людина, яка здатна ділитися, допомагати, підтримувати і не стояти осторонь. За такими – майбутнє України.