Гарбуз – вітамінний король осені!

«Я беру участь у #HealthySchools_UA»

Всі ми знаємо, що восени людині необхідні корисні речовини і вітаміни, які містяться в овочах та фруктах. Осінні дари природи допоможуть зміцнити імунітет. Отже, згадаймо овоч-ягоду, яку називають міні-аптекою на городі, йдеться про один  із найкорисніших продуктів осені – гарбуз.

Хоч досі вчені так і не вирішили, що таке гарбуз – овоч чи ягода. Ми з дитинства звикли його називати овочем, тому залишимо суперечки вченим, а самі подивимося вже на його незаперечні властивості.

Гарбуз дуже корисний для нашого здоров’я, оскільки містить величезну кількість вітамінів, мікроелементів та клітковину. Гарбуз – чемпіон серед овочів за вмістом заліза.

Про його цілющі властивості та кулінарні переваги завзято розповіли гімназисти-першокласники. Наше шкільне свято розпочалося гамірно та весело – з дитячої інсценівки «Ходить Гарбуз по городу». Школярики з 1-Б в барвистих костюмах артистично програли улюблену казочку на сучасний лад, за що дякуємо пані вчительці Світлані Шевченко. Ініціативу малечі підхопили десятикласники, які жартома нагадали про давню українську традицію подавати гарбуз у якості відмови нелюбому нареченому від молодої.

Про те, настільки корисно вживати страви з гарбуза, повідали школярикам з 2-А їхні матусі – Щепетна Вікторія та Постригань Юлія, поділившись рецептами гарбузової каші та пригостивши нею дітей.

Гімназійний «Гарбузовий день» завершився серйозною дослідницькою  роботою у 2-А класі під керівництвом вчителів Аліни Різник та Олени Уварової.

Відео переглядайте, гарбуз не минайте, гарбузову кашу споживайте і здоров’я набувайте!