Вчитися – це весело

Сьогоднішні діти все більше часу проводять в комп*ютерному віртуальному світі. Тому перед вчителями нової школи стоїть важливе завдання: навчити своїх вихованців любити вчитися.

Саме тому на свято Миколая учні 4-А класу та їхні друзі і батьки вирушили до музею популярної науки і техніки «Експериментаніум» − місце, де наука стає цікавою!

Що таке  електропровідність предметів, як запустити хмару під стелю, намалювати візерунок маятником? Що робити, якщо ти мрієш більш докладніше ознайомитися з будовою тіла людини та «розібрати» її модель на «запчастини»? Усе це можна було дізнатися і зробити  тут. І учні, граючи, дізнавалися про розділи невідомого ще їм, але такого цікавого навчального предмета, як  фізика: механіку, оптику, електрику, магнетизм і акустику. Для цього треба було тільки простягнути руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути, і на власні очі учні  побачили, як працюють фізичні закони,  про існування яких вони ще не здогадуються. Варто зазначити, що задоволення отримали і дорослі, адже там можна було відчути себе дитиною. Дякуємо Святому Миколаєві за цікаву подорож і гру.