Вихідний у столиці

Щасливими повернулися учні, вчителі та батьки  3 – А  та 4 – Б класів із мандрівки до Києва 16 листопада 2019 року. Ще б пак! Вони були свідками винайдення машини часу та « чарівних перетворень» під куполом Національного цирку України.

Ексклюзивна програма та світлозвукове шоу вразили неабияк допитливих гімназистів. Неймовірні можливості людського тіла, ризикові трюки та високий професіоналізм артистів викликали бурхливі емоції у глядачів. Захоплювали подих акробати на роликах, виступи еквілібристки, фокуси ілюзіоністів, які буквально на очах розпилювали клоуна трьома величезними пилами. Море позитиву учні отримали від дресированих екзотичних папуг, розкішних коней, хижих тигрів та неймовірно милих собак. Феєричними були номери гімнастів на різновисоких турніках, хода артистів по канату та оригінальне «колесо Сіра». Дійство під назвою «Маятник часу» зачарувало всіх сюжетом та постановкою.

У піднесеному настрої молодші школярі продовжили вихідний день у Державному музеї іграшки, який було відкрито в Києві у 2005 році. Діти разом з дорослими почули історію промислової іграшки, дізналися про особливості української народної ляльки. Унікальна колекція м’яких ведмедиків, іграшки з природних матеріалів (глини, соломи, тіста), ляльки – мотанки – неповний перелік побачених експонатів, адже в музейному арсеналі налічується 15 тисяч іграшок, які є свідченням певної історичної доби. Особливо потішили учнів іграшки, якими бавилися наші давні предки. Дітей здивувало те, як цікаво можна гратися абсолютно простими іграшками.

День, проведений із учнями у столиці, запам’ятався яскравими емоціями, цінними знаннями та веселим настроєм. Екскурсія, яку вдало організували Уварова О.А. та Верещака А. В. попри навчально – пізнавальний характер, згуртувала батьків, дітей і вчителів. Вихідний у столиці видався на славу!